Гідроізоляція

Гідроізоляція – це захист різних будівельних конструкцій , споруд і будівель від проникнення води або захист від шкідливої ??дії фільтруючої або омиваючої води. Гідроізоляція забезпечує надійну експлуатацію споруд , будівель і різного устаткування , підвищуючи їх довговічність. Гідроізоляційні роботи – це роботи з влаштування гідроізоляції .
Гідроізоляція взагалі є дуже важливим питанням при будь-якому будівництві , тому що мова йде про захист приміщення від проникнення вологи. До вибору гідроізоляційного матеріалу , потрібно підходити дуже серйозно. Гідроізоляційний матеріал повинен мати еластичність , механічною міцністю , теплостійкістю і, звичайно , водонепроникністю . Також він повинен надійно і якісно кріпитися до основи , бути стійким до напору води і різним вітровим навантаженням.
При спорудженні якого приміщення , необхідно виробляти гідроізоляцію не тільки покрівлі, підлоги , але і стін.
Гідроізоляція підлоги – комплекс заходів , які спрямовані на захист бетонного або дерев’яного чорної підлоги від впливу вологи , що надходить із зовнішнього середовища або підвалу. Без гідроізоляції дерев’яні підлоги – підлоги балкона , лазні , поступово починають руйнуватися. Також відсутність гідроізоляції дерев’яних підлог викликає гниття деревини.
Для багатьох регіонів – гідроізоляція підземних гаражів , підвалів , взагалі підземних споруд та інших заглиблених приміщень дуже актуальна , оскільки постійно бувають різкі перепади температур , що часто призводить до високого рівня грунтових вод.

Гідроізоляція вологого підвального приміщення

Гідроізоляція вологого підвального приміщення

Гідроізоляція не завжди виконується належним чином , за всіма правилами. Але завдяки сьогоднішньому величезного ринку , який пропонує велику кількість як імпортних , так і вітчизняних гідроізоляційних матеріалів, можна усунути всі недоліки , які були допущені. Іноді “мокрі” підземні гаражі неможливо взагалі використовувати на розсуд власників , так як вологість в них веде до повного порушення цілісності всієї конструкції , що дуже часто призводить до появи грибкових уражень стін. І буває , що , незважаючи на всі докладені Вами зусилля, не вдається домогтися потрібного результату. Намагаючись захистити підлогу , стіни і взагалі конструкцію свого приміщення різними латексними гідроізоляційними складами як зсередини , так і зовні , можна домогтися бажаного результату , але витративши на це чималі кошти і нерви. Деякі вважають , що стіни і підлоги балконів , підземних гаражів , бань необхідно ізолювати таким чином. Якщо рівень грунтових вод нижче підлоги підвалу , то зовнішні стіни , які стикаються з грунтом , необхідно покрити декількома шарами гарячого бітуму. На підлогу також необхідно зробити кладку з жирної глини шаром приблизно в 25-30 см. І тільки через кілька тижнів ( 1-2) підлогу покривають мастикою і кладуть два шари руберойду. Зверху потрібно покласти шар бетону , який покривають цементним розчином і железнят . Але погодьтеся , що це досить тривалий і незручний процес гідроізоляції. Найлегше скористатися сучасними гідроізоляційними матеріалами , як ми вже говорили , зараз їх предостатньо , вибір за вами.
Рішення задач з гідроізоляції проблемного приміщення (наприклад , гідроізоляція ванної бікротолем або будь-якими латексними покриттями ) традиційними , простими методами не завжди можливо. Але є спеціальні , дуже ефективні технології . Багато фахівці знають і багато хто вже можливо застосовували у своїй роботі латексні покриття . Застосування гідроізоляції залізобетонних стійок , стрічкових фундаментів , конструкцій покриття басейну , підлог та інших споруд , безумовно , виправдовує себе. Дуже часто з часом виникає руйнування конструкцій , з’являються тріщини , деформаційні злами , і т.д. , тому просто необхідна надійна , якісна , високоефективна перепона , яка не втрачає своїх властивостей при хімічному впливі довкілля та яка дозволяє витримувати напори води до декількох атмосфер , що дуже важливо для нашого клімату і негативних температур.
Взагалі про гідроізоляції варто подбати заздалегідь , щоб і фундамент і підвальні приміщення були надійно гідроізольовані . Також ми хочемо нагадати , що гідроізоляційний захист потрібна , насамперед, для того , щоб грунтова волога не проникала в стіни вашого приміщення , як через дах , так і через підвальні , підземні споруди. До того ж гідроізоляція продовжує терміни служби вашого приміщення.
Абсолютно , в будь-якому приміщенні необхідно створювати гарну ізоляцію , як статі , дахів , так і стін. І пам’ятайте , що якісна гідроізоляція – гарантія довговічності !

Схожі публікації

 • Типи очисних спорудТипи очисних споруд (0)
  У зв'язку з тим , що обсяги водоспоживання безперервно ростуть , а підземні водні джерела є обмеженими , нестачу води заповнюють за рахунок поверхн...
 • Що таке септикЩо таке септик (0)
  Септик - це споруда для очищення невеликих кількостей (до 25 м3 , рідше до 50 м3 на добу) побутових стічних вод і фекальних мас . На практиці він п...
 • Виконані проекти Виконані проекти (0)
  Виконані проекти по укладанню бруківки - весна 2014 рік.
 • Септики або екосистемиСептики або екосистеми (0)
  Практично всі сучасні заміські будинки обладнані такими благами міської цивілізації , як ванна кімната з душем і туалет. Однак за наявність цих зру...

Укладання бруківки.

На ринку уже 5 років. Знижки на придбання бруківки. Супутні послуги. Якісне укладання бруківки, послуги по водовідведенню.

Укладання бруківки

Напишіть відгук