Розрахунок вартості

Вартість укладання тротуарної плитки включає вартість підготовки грунту і підстави , вартість мощення , розмір площі , кошторису на проектування , вартість безпосередньо самих матеріалів.

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до замовників , а значить дизайн- проекти затверджуються і залежать від побажань клієнтів.

Бажаний малюнок мощення майданчика створюється схемою укладання тротуарної плитки. Індивідуально здійснюється і підбір кольору тротуарної плитки.

Наші фахівці при роботі враховують архітектурний стиль будівель , ландшафт і вдало вписують тротуарну плитку в дизайнерське рішення. Ми виробляємо поштучний розрахунок тротуарної плитки і необхідний обсяг матеріалів , розробляємо дизайн- проект і схеми укладання тротуарної плитки для кожного індивідуального замовника.

Всі розрахунки здійснюються на підставі розмірів майданчика , її геометричної форми , схеми укладання тротуарної плитки , а також враховуються розмір і форма обраної тротуарної плитки.

Купується саме ту кількість тротуарної плитки , яке необхідно для конкретної роботи , не залишаються надлишки матеріалів , що важливо вирішує проблеми економії . У разі непередбачених обставин і виникнення браку тротуарної плитки , її завжди можна без проблем дозамовити .

Ми укладаємо тротуарну плитку дотримуючись технологічні норми , забезпечуючи надійність , міцність і довговічність мощених територій. Великий досвід роботи в сфері укладання тротуарної плитки дозволяє без проблем втілювати в реальність бажані проекти.

Ви можете оформити замовлення на укладання тротуарної плитки і дізнатися діючі ціни на тротуарну плитку , також отримати кваліфіковану консультацію, зателефонувавши по телефону.

Схожі публікації

Укладання бруківки.

На ринку уже 5 років. Знижки на придбання бруківки. Супутні послуги. Якісне укладання бруківки, послуги по водовідведенню.

Укладання бруківки

Напишіть відгук