Що таке септик

Септик – це споруда для очищення невеликих кількостей (до 25 м3 , рідше до 50 м3 на добу) побутових стічних вод і фекальних мас . На практиці він представляє собою підземний відстійник , куди нечистоти через трубопровід надходять з внутрішньої ( домовик ) каналізації. У відстійнику рідина осідає , освітлюється і надалі через дренажну мережу йде в грунт .

Дренажна мережа необхідна для рівномірного розподілу стічної рідини в грунті. Відстань від будинку до септика може бути від 5 до 20 м , а дренажну мережу розташовують на такій відстані , щоб вода, що надходить в грунт , не порушила стійкість фундаменту будинку і не затопляла підвальних приміщень.

Систему підземної фільтрації слід розташовувати нижче місця водозабору питної води за течією грунтових вод. При цьому септик влаштовують на відстані не менше 20 м від колодязя ( свердловини) . Глибина закладення випуску з септика повинна бути не більше 1,2 м. Якщо при цьому існує небезпека замерзання стічної води , труби повинні бути утеплені шаром шлаку.

Схожі публікації

Укладання бруківки.

На ринку уже 5 років. Знижки на придбання бруківки. Супутні послуги. Якісне укладання бруківки, послуги по водовідведенню.

Укладання бруківки

Напишіть відгук