Будівництво вигрібної ями

В умовах міста ми рідко замислюємося про те , як діють каналізаційні стоки , а от каналізація у приватному будинку – це тема для довгих дискусій . Всі домовласники мріють , щоб в їх приватному будинку каналізація була справною і ефективною.

Для цього варто знайти хороших фахівців , які спроектують та облаштують бездоганно працюючу каналізацію. Ми відмінно виконуємо роботи з будівництва вигрібних ям , оскільки мають великий досвід у цій галузі .

Вигрібна яма : будова
Для домашньої каналізації типу вигрібна яма пристрій знадобиться найпростіше, але при якісній роботі і хорошому підборі матеріалів така каналізаційна система прослужить довгі роки. Правда , вигрібні ями необхідно час від часу очищати , тому важливо правильно розрахувати обсяг ями.

При проектуванні вигрібних ям необхідно брати до уваги певні умови.

  • Враховувати кількість членів сім’ї ( обсяг ями повинен становити хоча б 0,5 куб.м. на людину ) .
  • Правильно облаштувати каналізацію ( вигрібні ями в приватному будинку зазвичай роблять у вигляді колодязів ) .
  • Оптимізувати систему каналізаційного постачання. Для цього облаштовується вигрібна яма з переливом , що складається з двох колодязів , один з яких – фільтруючий .

Будова вигрібної ями

Колодязь вигрібної ями ущільнюється бетоном або цеглою.
Вигрібна яма в приватному будинку може мати забетоноване дно або ущільнюватися септиком .
Будівництво вигрібної ями на ділянці , на якому проводиться забір води має свої нюанси. Відстань між джерелом і ямою має становити не менше 30 м.
Будова вигрібних ям багато в чому залежить від особливостей ділянки , тому перед початком будівництва слід проконсультуватися з фахівцями.

Каналізація на дачній ділянці – це серйозна система, що вимагає ретельної підготовки. Для пристрою вигрібної ями краще запросити досвідчених працівників , які зроблять все максимально якісно і швидко. Ви зробите правильний вибір , якщо довірите цю важливу ділянку роботи професіоналам

Наші переваги:

  • великий досвід пристрої вигрібних ям
  • графік роботи , максимально зручний для клієнтів
  • оптимальні ціни на послуги

Схожі публікації

Укладання бруківки.

На ринку уже 5 років. Знижки на придбання бруківки. Супутні послуги. Якісне укладання бруківки, послуги по водовідведенню.

Укладання бруківки

Напишіть відгук