В умовах міста ми рідко замислюємося про те, як діють каналізаційні стоки, а от каналізація у приватному будинку – це тема для довгих дискусій. Всі домовласники мріють, щоб в їх приватному будинку каналізація була справною і ефективною.
Для цього варто знайти хороших фахівців, які спроектують та облаштують бездоганно працюючу каналізацію. Ми відмінно виконуємо роботи з будівництва вигрібних ям, оскільки мають великий досвід у цій галузі .
Вигрібна яма: будова
Для домашньої каналізації типу вигрібна яма пристрій знадобиться найпростіше, але при якісній роботі і хорошому підборі матеріалів така каналізаційна система прослужить довгі роки. Правда , вигрібні ями необхідно час від часу очищати , тому важливо правильно розрахувати обсяг ями.
При проектуванні вигрібних ям необхідно брати до уваги певні умови.
- Враховувати кількість членів сім’ї (обсяг ями повинен становити хоча б 0,5 куб.м. на людину).
- Правильно облаштувати каналізацію (вигрібні ями в приватному будинку зазвичай роблять у вигляді колодязів).
- Оптимізувати систему каналізаційного постачання. Для цього облаштовується вигрібна яма з переливом, що складається з двох колодязів, один з яких – фільтруючий .
Будова вигрібної ями
Колодязь вигрібної ями ущільнюється бетоном або цеглою.
Вигрібна яма в приватному будинку може мати забетоноване дно або ущільнюватися септиком.
Будівництво вигрібної ями на ділянці, на якому проводиться забір води має свої нюанси. Відстань між джерелом і ямою має становити не менше 30 м.
Будова вигрібних ям багато в чому залежить від особливостей ділянки, тому перед початком будівництва слід проконсультуватися з фахівцями.
Каналізація на дачній ділянці – це серйозна система, що вимагає ретельної підготовки. Для пристрою вигрібної ями краще запросити досвідчених працівників, які зроблять все максимально якісно і швидко. Ви зробите правильний вибір, якщо довірите цю важливу ділянку роботи професіоналам.
Наші переваги:
- великий досвід пристрої вигрібних ям
- графік роботи, максимально зручний для клієнтів
- оптимальні ціни на послуги
1 коментар до “Будівництво вигрібної ями”