Будівництво вигрібної ями

В умовах міста ми рідко замислюємося про те, як діють каналізаційні стоки, а от каналізація у приватному будинку – це тема для довгих дискусій. Всі домовласники мріють, щоб в їх приватному будинку каналізація була справною і ефективною.

Для цього варто знайти хороших фахівців, які спроектують та облаштують бездоганно працюючу каналізацію. Ми відмінно виконуємо роботи з будівництва вигрібних ям, оскільки мають великий досвід у цій галузі .

Вигрібна яма: будова

Для домашньої каналізації типу вигрібна яма пристрій знадобиться найпростіше, але при якісній роботі і хорошому підборі матеріалів така каналізаційна система прослужить довгі роки. Правда , вигрібні ями необхідно час від часу очищати , тому важливо правильно розрахувати обсяг ями.

При проектуванні вигрібних ям необхідно брати до уваги певні умови.

  • Враховувати кількість членів сім’ї (обсяг ями повинен становити хоча б 0,5 куб.м. на людину).
  • Правильно облаштувати каналізацію (вигрібні ями в приватному будинку зазвичай роблять у вигляді колодязів).
  • Оптимізувати систему каналізаційного постачання. Для цього облаштовується вигрібна яма з переливом, що складається з двох колодязів, один з яких – фільтруючий .

Будова вигрібної ями

Колодязь вигрібної ями ущільнюється бетоном або цеглою.

Вигрібна яма в приватному будинку може мати забетоноване дно або ущільнюватися септиком.

Будівництво вигрібної ями на ділянці, на якому проводиться забір води має свої нюанси. Відстань між джерелом і ямою має становити не менше 30 м.

Будова вигрібних ям багато в чому залежить від особливостей ділянки, тому перед початком будівництва слід проконсультуватися з фахівцями.

Каналізація на дачній ділянці – це серйозна система, що вимагає ретельної підготовки. Для пристрою вигрібної ями краще запросити досвідчених працівників, які зроблять все максимально якісно і швидко. Ви зробите правильний вибір, якщо довірите цю важливу ділянку роботи професіоналам.

Наші переваги:

  • великий досвід пристрої вигрібних ям
  • графік роботи, максимально зручний для клієнтів
  • оптимальні ціни на послуги

1 коментар до “Будівництво вигрібної ями”

Залишити коментар